Header Ads

O mnie

Witajcie! Nazywam się Weronika Stefanko, mam 20 lat i pochodzę ze Szczecina. Jestem absolwentką technikum informatycznego, która obecnie studiuje Transport na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki na jednej ze szczecińskich uczelni. Poza grafiką komputerową interesuję się również literaturą, podróżami, fotografią i zdrowym trybem życia. Uwielbiam czytać książki i tworzyć zarówno wiersze, jak i opowiadania. W świecie blogowym jestem od trzynastego roku życia, aczkolwiek nigdy wcześniej nie podjęłam się zadania prowadzenia bloga o tematyce lifestyle, aż do 17 listopada 2015 roku, kiedy to powołałam do życia 96pln.

Blog jest miejscem, w którym chciałabym się dzielić z Wami przede wszystkim refleksjami na poszczególne tematy, które akurat zaprzątają mi głowę, ale również informacjami dotyczącymi zdrowego trybu życia. Nie powinno także zabraknąć innych postów tematycznych (np. postów podróżniczych czy tych o charakterze kulinarnym), które mam nadzieję, przypadną do Waszych gustów. Możliwe, że wśród tych wszystkich notek znajdą się również tematy związane z domowymi sposobami pielęgnacyjnymi, trikami makijażowymi, które stale poznaję i, których próbuję się nauczyć, oraz modą ze względu na to, że obecnie jestem na etapie odkrywania własnego stylu i porządkowania garderoby.

Wszystkie zdjęcia opublikowane na stronie, są mojego autorstwa (nawet fotomanipulacje).


Mam nadzieję, że strona i to, co jest na niej publikowane, spodoba Wam się na tyle, że zostaniecie ze mną na dłużej…

Brak komentarzy

Bardzo dziękuję za każdy miły komentarz. Chcę, abyście wiedzieli, że każdy z nich jest dla mnie ogromną dawką motywacji i siłą do dalszego prowadzenia bloga.

Obsługiwane przez usługę Blogger.